שים לב, אתר זה נראה במיטבו ב FIREFOX, CHROME ו EXPLORER גרסא 9 ומעלה. מומלץ לעדכן או להחליף את הדפדפן

שאלות נפוצות

מה יוצא לי ממלוי סקרים?
מלבד היכולת להשפיע על מהלכים משמעותיים – פוליטיים, חברתיים וכלכליים – במשק הישראלי, ולהביע את דעתכם – אתם גם מרווחים כסף. כל סקר
שביצעתם מזכה אתכם בנקודות אשר מתורגמות לערך לכסף הניתן למימוש בהתאם לתקנון. המשמעות היא שאתם מקבלים תגמול כספי עבור הבעת דעתכם המימוש יעשה באמצעות תווי קנייה מקוונים, אשר ישלחו ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם.

 

 איך מממשים את הנקודות?

כדי לבצע מימוש נקודות באתר, צריכים להתקיים התנאים הבאים:

  • .צבירה של 900 נקודות לפחות
  • תעודת זהות מאושרת על ידי צוות האתר. תעודת הזהות עוברת הליך בדיקה כדי לאמת את זהות הפאנליסט. את תעודת הזהות ניתן לשלוח באמצעות הפקס, או כקובץ מצורף במייל להנהלת הפאנל. תנאי זה תקף רק לטובת המימוש הראשון.
  •  פתיחה של טופס המימוש דרך האתר - זהו למעשה השלב האחרון בתהליך המימוש. בטופס זה על הפאנליסט לציין את כמות הנקודות הרצויה ואת אופן המימוש הרצוי: תווי קנייה או תרומה. במקרה של בחירה במימוש באמצעות תווי קנייה, התווים ישלחו בדואר אלקטרוני לכתובת הרשומה באתר. במידה ונפתח טופס מימוש, טרם משלוח תעודת הזהות, בקשת המימוש תהייה בסטטוס "המתנה" עד שתשלח תעודת הזהות ותאושר על ידי צוות האתר.

כל הבקשות שהוגשו על ידי כלל הפאנליסטים במהלך החודש, יטופלו במרוכז במהלך החודש שלאחריו. התווים ישלחו עד סוף החודש. לדוגמא, בקשות שהוגשו בחודש מרץ, יטופלו במהלך חודש אפריל והתווים ישלחו עד סוף חודש אפריל. 

 

 איך מחושב התגמול עבור הסקרים?
שיטת המדרגות מאפשרת לכם לקבל תגמול גבוה יותר לנקודה, ככל שאתם ממלאים יותר סקרים  התגמול עבור כל סקר מופיע לצד לינק הכניסה לסקר.

בעת המימוש הראשון:
תמיד כל נקודה עד 900 נקודות: 1 ₪ לכל 15 נק`
כל נקודה בין 901-3000 נקודות: 1 ₪ לכל 12.5 נק`

 וכל נקודה מעל 3001 נקודות:  1 ₪ לכל 10 נק`

לדוגמא: בעת המימוש הראשון, 4000
נק` יהיו שוות 328 ₪
עבור 900 הנק` הראשונות = 
60 ש"ח,
עבור כל הנק` בין 901-3000 = 168 ש"ח, 
עבור כל הנק` מעבר ל 3000 = 100 ש"ח,


דוגמא זו מפרטת את המימוש הראשון בלבד. בעת המימושים הבאים (שני, שלישי ואילך) ערך הנקודה עולה ל 12.5 נק` לכל 1 ש"ח  ועד 10 נק` לכל 1 ש"ח


* את הנקודות ניתן לממש כתווי קנייה מרגע שצברתם 900 נק`. 
* התגמול עבור כל סקר מופיע לצד לינק הכניסה לסקר המימוש יעשה באמצעות תווי קניה מקוונים, אשר ישלחו לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם.
 
למה אני נותן פרטים אישיים? 
ניתוח הסקרים מתבסס על הנתונים אשר אתם מזינים בפרופיל שלכם. לפרטים אשר נמסרים יש חשיבות רבה הן בבניית הדגימה הנכונה והמדוייקת והן בניתוח תוצאות הסקרים. בנוסף על בסיס  הפרטים שתמלאו, נוכל להפנות אליכם יותר סקרים רלוונטים.
אנו מחוייבים לשמור על סודיות ולא נעשה שום שימוש בפרטים האישיים שלכם, מלבד שימושים סטטיסטיים ומחקריים. 
 
איך נרשמים לפאנל?
ממלאים את הפרטים בטופס ההרשמה ולוחצים על כפתור השליחה. על מנת לוודא שלא נפלו טעויות בכתובת המייל שנתתם  נשלחת אליכם אוטומטית, הודעת אימות אשר תהיו חייבים לאשר אותה. רק לאחר אימות כתובת הדוא"ל שלכם, יפתח עבורכם חשבון בפאנל ותוכלו לבצע כניסה מסודרת לתוך המערכת כחברי פאנל.
 
איך עונים על סקרים?
זימונים לסקרים יתקבלו ישירות לתיבת המייל שלכם. מכאן עליכם:
1. עליכם להקליק על הלינק המצורף לזימון.
2. הלינק יעביר אתכם לאתר Panel4all שם תתבקשו למלא את שם המשתמש והסיסמה.
3. להכנס ל"סקרים ממתינים".
4. לבדוק אילו סקרים ממתינים לכם, ללחוץ על הלינק הרלוונטי ולהכנס לסקר.
 
למה אני לא מקבל מכם מיילים?
יתכן שתיבת הדואר האלקטרוני שלכם, מגדירה את המייל שלנו ב- junk E-mail/ דואר זבל ומסננת את הזימונים לסקרים שאנחנו שולחים.
בכדי למנוע זאת יש להגדיר את המייל ממנו נכנסים הסקרים (no-reply@panel4all.com) כמייל ידידותי. הכנסו לתיבת junk E-mail בתיבת הדואר שלכם. במידה ואתם מוצאים את המייל שלנו, הקליקו על הקליק הימני, הכנסו ל- junk E-mail ואשרו את השולח כשולח בטוח.
 
מהו מבצע "חבר מביא חבר"?
על כל חבר שיצטרף דרככם לאתר תזכו בתוספת של 250 נקודות בחשבונכם!
(כל חבר אשר הגיע דרככם וצבר מינימום של 900 נקודות בחשבונו ושלח פרטים מזהים)
כך תוכלו לזרז את צבירת הניקוד וליהנות מערך נקודה גבוה יותר
!
לפרטי המבצע
 
כיצד אגביר את הסיכוי שישלח אלי סקר? 
מילוי כל הסקרים הנוגעים לסגנון חיים, יצברו אצלנו במערכת מידע רב יותר עליכם ויאפשרו לנו לשלוח לכם סקרים המיועדים רק לאוכלוסיות מסויימות שעל פי סקרים אלו אתם שייכים אליהן.